hotel kraków, luksusowe hotele
Czas lokalny:
4oC

Kontakt

HOTEL KOSSAK

Plac Kossaka 1, 31-106 Kraków
 
tel: +48 12 445 35 27
fax. +48 12 379 59 10
tel. +48  602 252 800
tel. +48  602 252 900
e-mail: kossak@hotelkossak.pl
 
 

Osti - hotele Zbigniew Ostachowski to firma zarządzajaca dwoma hotelami w Krakowie - Hotelem Kossak i Senacki. Poniżej przedstawiamy nasz zespół.

WŁAŚCICIEL: Zbigniew Ostachowski
e-mail: zbigniew.ostachowski@osti-hotele.pl

GENERAL MANAGER: Anna Gasińska
e-mail: anna.gasinska@osti-hotele.pl

RECEPCJA

Kierownik Recepcji: Renata Multan 
e-mail: renata.multan@osti-hotele.pl tel. +48 12 379 59 09

DZIAŁ SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Kierownik Marketingu:  Joanna Ostrowska
e-mail: joanna.ostrowska@osti-hotele.pl tel. +48 12 379 59 21

Revenue Manager:  Anna Marzec
e-mail: anna.marzec@osti-hotele.pl tel. +48 12 379 59 20

Specjalista ds. Konferencji: Justyna Latoń

e-mail: justyna.laton@osti-hotele.pl tel. +48 12 379 59 22

Key Account Specialist: Olivier Meczkulski

e-mail: olivier.meczkulski@osti-hotele.pl  tel. +48 12 379 59 24

RESTAURACJA PERCHERON - CAFE ORANŻERIA

Manager gastronomii  : Izabela Ostachowska
e-mail: izabela.ostachowska@hotelkossak.pl tel. +48 12 379 59 50

 

Szef kuchni: Robert Joachimiak- Szpinda

e-mail: robert.joachimiak-szpinda@hotelkossak.pl 

 

 

 

QR Code jest zarejestrowanym znakiem handlowym DENSO WAVE Incorporated

Rezerwuj online
x

Rezerwuj

Gwarancja najniższej ceny
Rezerwuj online
Wycieczka wirtualna Video Kup prezent online
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij